Arçelik Teknik Servisi

Firmamız Arçelik ve Beko Beyaz Eşya servis ,Vestel Beyaz Eşya Servisi ve kombi Klima servisi olarak şirket personelimiz olarak eğitimlerimize ta bi tutulur ve güncel bilgi ile servis hizmeti verir. bize verdiği tecrübe ile 100 yılı aşan Arçelik Vestel ve Arçelik markalı Beyaz Eşya ürünlerine verilen servis hizmetimiz 7/24 çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Randevu talep edebilir ve Ödemeleriniz Nakit , Kredi Kartı gibi seçeneklerimiz ve Kapıda Ödeme ile Gerçekleştirebilirisiniz.

Servis İstanbul deneyimli personeli ile sizlere Arçelik Arçelik , Vestel ve diğer Beyaz eşya servis hizmetimiz ile sizlere güven vermek isteriz. Arçelik ,Beko Vestel ve Arçelik Servisi konusunda ön plana çıkmaktadır.

Uzman personelimiz ve hizmet kalitemizden ödün vermeyen Firmamız Arçelik ve Beko Beyaz Eşya servis ,Vestel Beyaz Eşya Servisi ve kombi Klima servisi ihtiyaçlarınıza yerinde hizmet vermekte olup sizlerle engin tecrübemizi paylaşmak isteriz.

Eğitimli personellerimiz ile teknik servis Dalında sektörün öncü firmasıdır.

Profesyonel teknik servis çözümleri ile Arçelik Servis ihtiyaçlarınızı yedek parça ve işçilik konusunda 1 yıl garanti ile desteklemektedir.

Çağrı merkezimizi (0216 309 32 69 ) arayarak Beko-Arçelil Servisleri konusunda arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi personellerimiz 7/24 arıza kaydınızı alıp en yakın servis ekibimizi size yönlendirecektir. Servis ekibimize vermiş olduğumuz Beko Servisleri konusunda kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Profesyonel Arçelik Servisleri, konusunda uzman personelimiz tarafından verilecektir. Servis İstanbul özel profesyonel Arçelik Servis hizmeti veren bir firmadır.

Sizlerle büyüme sizlerle gelişmeye açığız bir telefon kadar size uzağız herhangi bir teknik sorunda bizi arayıp size en yakın gezici servis ekimizle hizmet vermekten gurur duyarız.

Arçelik Servisi
Arçelik Yedek Parça

Profesyonel kadro

Uzman servis ekibimiz ve profesyönel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Uygun Ödeme

Ekonomik Fiyatlarıyla Kredi kartlarına taksit imkanı

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat Hız Odaklı Servis