Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Servisi

İstanbul'da arçelik servisi sizlerin günlük yaşamda kullandığınız beyaz eşyalarınıza garantili hizmet vermekteyiz. Servis ağımızı günden güne genişleterek tüm istanbul ve çevresine servis hizmeti sağlamaktayız. Arıza ve şikayetlerinize kesin çözüm sunan üstün ürün bilgisine sahip olan ekipmanlarımız aynı gün içinde beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulmaktayız.

Arıza ve şikayetle ilgili teknisyen arkadaşlarımız gün içerisinde sorunlarınıza çözüm bulmaktadır.İş prensibimiz müşteri odaklıdır.Kalite ve işçilik yönünden sizlerin yanında olan Arçelik teknik servisi her türlü arıza ve şikayetlerinizi değerlendirerek sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Sizlerin günlük yaşamda kullandığınız ürünlerinize bakım ve onarımlarda 1 yıl garanti sunulmaktadır.

Arçelik Beko Altus Beyaz Eşyalarınızın arza, bakım onarımını gerçekleştiriyoruz . En kısa zamanda 7 gün 24 saat etkili hizmet gücünü sizlere sunan servisimiz; nitelikli ve güleryüzlü , konusunda uzman personeliyle sizlere hizmet vermektedir.

Arçelik servisi

Arçelik Beko Altus Beyaz Eşyalarınızda olabilecek her türlü arızaya karşı tam ekipmanlı bir şekilde evinize gelen mobil servisimiz arıza tespitini yaptıktan sonra arıza durumuna ve aciliyetine göre esasına uygun olarak yerindek Arçelik Beko Altus Markalı beyaz eşyanızın bakım ve onarımını gerçekleştirir. Daha büyük çapta sorunlarda ise Hertürlü teknolojik altyapısıyla atölyelerimizdeki tekniker ve ustalar tarafından parça değişimi ve arza giderimi garantili olarak yapılır.

Dünya markası olan BEKO ürün kalitesi ve güçlü servis ağı ile bir dünya markasıdır.Böyle bir markaya ait ürünün servise alınmasının ardından ihtiyaç duyulması halinde yedek parça kullanılması gündeme gelebilir.

ARÇELİK BEKO ve ALTUS ürünlerinizin yedek parçada değişimi 1 yıl garanti vermekteyiz.

ARÇELİK BEKO ve ALTUS Buzdolabı, Çamaşır makinası,Bulaşık makinası,Kurutma makinası ve Kombilerinizin çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı oluşturup gün içinde 7/24 uzman teknisyenlerimiz ile anında servis hizmeti vermekteyiz

Sizler ARÇELİK BEKO ve ALTUS beyaz eşyanızın arza gideriminden sonra; yeni kutusundan açmış gibi randımanlı ve verimli olarak kullanabilirsiniz.

0216 309 32 69 HEMEN ARAYIN
Arçelik Yedek Parça

Profesyonel kadro

Uzman servis ekibimiz ve profesyönel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Uygun Ödeme

Ekonomik Fiyatlarıyla Kredi kartlarına taksit imkanı

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat Hız Odaklı Servis